Предвыборная программа Политическая партия «Украина Будущего»

Предвыборная программа Политическая партия «Украина Будущего»

Передвиборна програма

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» (УМ)

«Мир – наша головна мета!»

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» – це партія гуманістичної спрямованості. Головна цінність нашої партії – свобода Людини – це можливість кожному діяти відповідно до своїх здібностей та інтересів, здійснювати особистий вибір і нести за нього повну відповідальність, відрізнятись від інших.

Свобода Людини та Свобода Країни неможливі без миру. Нова Україна, яка народжується на Майдані та полях боротьби за справжню незалежність, вимагає мирного життя. Україна Майбутнього для кожного з нас – це країна реального гуманізму. Це країна розвитку, прогресу, натхненного, діяльного патріотизму, яка обрала європейський шлях розвитку. Війна закінчиться, і в мирному житті ми повинні щодня будувати справедливе та вільне суспільство!

За війною буде мир!

Ми, представники ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», прагнемо миру, щоб будувати нову, європейську Україну.  

Свою діяльність та програму ми базуємо на філософському вченні великого українського гуманіста Григорія Сковороди та відповідних цінностях:

 Совість

О, солодкий шлях життя, коли совість чиста! Г. Сковорода

Це морально-етичний стрижень, який зумовлює наші вчинки та думки навіть тоді, коли поруч з нами нікого немає. Це чесність перед собою, а значить і перед суспільством.

Солідарність

Без ядра горiх нiщо, так само, як i людина без серця. Г. Сковорода

Передусім солідарністьце відсутність байдужості. Солідарність – це боротьба пліч-о-пліч на Майдані, хвиля добровольців для боротьби за незалежність України, щоденний подвиг захисників вітчизни, волонтерів та благодійників.  Солідарність в мирний час – це динамічний розвиток громадянського суспільства в партнерстві з бізнесом і державою, коли молоді люди підтримують і допомагають літнім, а дорослі забезпечують молодим умови для розвитку. Це коли ми всі разом громадяни України незалежно від статусу і достатку.

Власність

Безумцевi властиво жалкувати за втраченим i не радiти з того, що залишилося. Г. Сковорода

Власність – це соціальний і економічний фундамент реалізації права людини на життя. Без власності не буває ні процвітання, ні свободи. Власність є головною гарантією свободи. Право людини на життя – це джерело всіх інших прав. Право власності – це його практичне втілення. Без власності людина слабка й беззахисна. Власність є основою захищеності громадянина. Держава має створити умови, в яких кожний може працювати для примноження своєї власності. Суспільство мусить навчитися поважати власність.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» – це Україна відкритого, вільного суспільства, могутня, заможна, самобутня, безпечна і щаслива.  Країна, яка навчилася захищати свою незалежність і на рівних говорить з усім світом. Україна Майбутнього – країна європейського рівня життя, в якій чиновники та депутати, призначені та обрані для того, щоб обслуговувати та захищати інтереси громадян. А кожен громадянин України має всі умови для гідної роботи та відпочинку, соціального комфорту та рівноправної участі в культурному, соціальному, економічному та політичному житті країни.

Ми пропонуємо створити Концепцію управління, реалізація якої буде відбуватись через побудову нових вертикалей управління, які спираються на місцеву еліту.

Нова Концепція управління та меритократія повинні стати головним критерієм будь-якої діяльності чиновників та громадян.

Щасливе майбутнє неможливе без усвідомленого минулого та надійного сьогодення.

Майбутнє

Як хто посiє в юності, так пожне в старості. Г. Сковорода

Якщо сьогодні знайдемо в собі сили плекати здорову, патріотичну, виховану на загальнолюдських цінностях у гармонії з природою, освічену, розумну, гуманну націю, то вже за десяток років Україна матиме нову еліту відкритих, щирих, професійних, небайдужих людей. УМ пропонує та бере на себе відповідальність – на державному рівні створити систему виявлення змалку задатків і здібностей дітей, їхньої цікавості до різних видів життєдіяльності суспільства. На основі виявлених схильностей і талантів маємо сформувати систему дошкільного, шкільного та позашкільного навчання дітей та молоді; створити всі умови для того, щоб їхній інтелект розвинувся повною мірою, і вони змогли реалізувати свої найсміливіші ідеї.

Сьогодення

Бачиш, що свiтло премудростi тодi входить у душу, коли чоловiк два єства пізнає: тлiнне та вiчне. Г. Сковорода

Сьогодення – це стартовий відлік перемін. Неможливо побудувати міцний будинок, не маючи надійного фундаменту. За війною буде мир! Незалежна європейська Україна з розвиненим суспільством та ліберальною економікою – основа для розвитку. Забезпечити щасливе майбутнє – це захистити приватну власність сьогодні, створити прозорі та прийнятні умови для можливості примноження власності чесним шляхом будь-якою родиною чи особою. УМ пропонує: забезпечити максимальну приватизацію підприємницького сектору, що перебуває у власності держави, – роль держави має бути зведена до захисту і гарантування прав та свобод людини; сприяти виведенню економіки з тіні шляхом податкової реформи та спрощення нормативно-правової бази – це припинить законодавчу плутанину, зробить можливим наповнення бюджету та «роботу капіталу» на користь суспільства.

Історична спадщина

Бути щасливим – це значить пiзнати, знайти самого себе. Духовна людина є вільна. В висоту, в глибину, в широту літає безмежно. Г. Сковорода

Історія, знання про свій народ – це коріння, з якого проростає і на якому формується сучасне і майбутнє. Найбільш якісна крона не буде ефективною, якщо не матиме надійної опори. Наше минуле, щоденні подвиги наших героїв сьогодні – це наша опора. УМ пропонує й бере на себе відповідальність: повернути народу почуття господаря на своїй землі, зв’язок з предками через відновлення реальної історії та правічних традицій нації, надати можливість ідентифікувати та прийняти себе; створити та впровадити загальнонаціональну ідею: сформувати образ Українця, поширити цінності, що стануть підґрунтям здорової взаємодії членів суспільства, підтримати державні програми, спрямовані на фізичне, духовне та психологічне оздоровлення нації.

Любов є джерело всього життя. Г. Сковорода

Голосуйте за Мир, за Україну Майбутнього!

Голова

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»                                              Святослав Олійник