Предвыборная программа Политическая партия «Сила Людей»

Предвыборная программа Политическая партия «Сила Людей»

Передвиборна ПРОГРАМА

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Метою України є побудова суспільства можливостей, у якому людина має доступ до освіти, охорони здоров’я, управління громадою, відчуває себе захищеною, може вільно реалізувати себе, живе у достатку i є відповідальною перед суспільством.

Політики зобов’язані створити ефективну систему державного управління, за якої кожен громадянин впливає на те, куди і як витрачаються сплачені ним податкиТакий громадянин несе відповдальність за себе, свою родину, свою громаду і свою державу!

Мета Сили Людей

Сила Людей — це об’єднання жінок та чоловіків різного віку та професій для  побудови сильної європейської демократичної країни шляхом згуртування свідомих громадян та об’єднання їх у мережу осередків.

Ми об’єдналися як рівні та незалежні без вождів і олігархів. Цінності та принципи для нас вищі за особисті інтереси. Ми відкриті до дискусій щодо найважливіших питань майбутнього України. Переконані, що держава повинна працювати для людей!

За 23 роки обіцянки змінити країну так і залишилися обіцянками. Настав час свідомих і Сильних Людей, які відповідатимуть за свої слова та вчинки.

Завдання Сили Людей

У найближчі п’ять років в Україні має бути створено основу для:

  • динамічного розвитку підприємництва за рахунок створення умов для залучення інвестицій та впровадження інновацій (покращення бізнес-клімату);
  • належного достатку працюючої людини та захисту в разі виникнення складних життєвих обставин (забезпечення соціальної справедливості);
  • самоорганізації громадян та фінансово підкріпленого місцевого самоврядування (реальне самоврядування в територіальних громадах);
  • дієвої участі громадян у прийнятті рішень щодо всіх суспільних та політичних справ (розвиток громадянського суспільства);
  • якісної моделі державного управління в інтересах людей, справедливого захисту в судах, чесної роботи правоохоронних органів (належне врядування, гарантування безпеки та захисту прав).

Основа країни – самодостатні та згуртовані люди,  впевнені в завтрашньому дні!

Пріоритети Сили Людей

Для здійснення реформ потрібен системний підхід, кваліфіковані фахівці та воля до змін. Для нас реформи – це не політичні гасла чи виборчі обіцянки. Ми переконані, що реформи – це єдиний шанс врятувати державу.

Ми команда, яка має знання, знайома з міжнародним досвідом, здатна генерувати ідеї та вести діалог. Країні потрібна сила, що сформує чесний і відповідальний середній клас. Нам потрібні справжні реформи, суспільство до них готове!

Децентралізація та реальне самоврядування

Нагальною необхідністю є децентралізація влади та забезпеченя реального місцевого самоврядування. Більшість послуг має надаватися не державними органами та організаціями, а тими, хто може робити це дешевше, ефективніше та прозоріше – приватним сектором. Послуги, гарантовані державою, повинні бути максимально наближеними до людей – надаватися безпосередньо у громаді.

Ми вважаємо, що держава не повинна “освоювати” бюджетні кошти, а лише забезпечувати їх прозорий та зрозумілий розподіл. Для цього потрібнаадміністративна, податкова та бюджетна реформи, а також надання громадськості можливості контролювати закупівлі за бюджетні кошти. Ми відкриємо всі бюджетні казначейські рахунки для публічного контролю.

Єдність і територіальна цілісність

Україна – суверенна й унітарна держава. Територіальна цілісність країни ґрунтується на самоусвідомленні та єдності народу, який гуртується в громади, а через них – у державу.

Ми ініціюємо широке вивчення потреб громад у різних регіонах України та розробку довгострокової стратегії досягнення національної єдності. Ми переконані в тому, що лише розуміння проблем і потреб людей з різних регіонів та спільна праця над ними може дати змогу побудувати сучасну та потужну державу.

Ми виступаємо за повернення Криму шляхом спільних дій з мешканцями півострова, уникнення військовоіконфронтаціі та поглиблення соціально-економічних зв’язків.

Інноваційна та диверсифікована економіка

Державна економічна політика в останні роки довела свою повну неефективність. Наявна структура економіки є застарілою та не сприяє зростанню продуктивності праці й доходів громадян. Створення преференцій для олігархів консервує існуючу систему та надалі загрожує існуванню держави як такої.

Ми впевнені, що лише стратегічний підхід, впровадження новітніх технологій, збалансованість у захисті внутрішнього ринку та просуванні інтересів українського бізнесу допоможуть нам сформувати ефективну економіку.

Сильний малий і середній бізнес

В Україні має бути гарантовано реальний захист приватної власності. Малий бізнес є основним місцем праці для багатьох громадян. За рахунок середнього бізнесу відбувається реальне зростання економіки України. Заможні власники – найкраще джерело інвестицій.

Ми прагнемо створити систему, за якої кожен міг би реалізувати себе на робочому місці або в бізнесі, розуміючи, що держава – партнер і помічник для нього. Податки зробимо реальними. Платники отримуватимуть регулярні звіти.

Ефективна внутрішня та зовнішня безпека

Влада повинна відповідати за життя кожного, а серед її завдань має бути створення безпечного середовища для життя людини шляхом поєднання усіх доступних заходів – політичних, економічних, військових, інформаційних та інших.

Ми вважаємо, що кожен громадянин, який вирішив присвятити себе захисту держави, має отримати необхідні навички та засоби захисту, що відповідали б найвищим стандартам та найкращим міжнародним зразкам, а також належне матеріальне забезпечення. Армія має формуватися на професійній основі виключно з патріотичних та підготовлених людей.

Ми за докорінну реформу правоохоронної системи. Міліція має бути муніципальною. Повноваження з охорони правопорядку мають бути передані на місця, а боротьба з криміналітетом та корупцією – стати одним із національних пріоритетів.

Міжнародна політика та пертнерство

Україна – європейська держава. Громадяни України невідкладно повинні отримати право на безвізовий режим для подорожей до країн-челнів ЄС. За результатами виконання Угоди про асоціацію з ЄС Україна має досягти такого рівня політичного та соціально-економічного розвитку, щоб мати можливість претендувати на повноправне членство у ЄС.

Ми переконані, що Україна має бути присутня на нових перспективних ринках. Ми прагнемо припинення воєн, у тому числі торгівельних, у відносинах з будь-якими державами світу. Україна нарешті повинна виробити зрозумілу і прозору зовнішньополітичну доктрину на основі принципів партнерства, рівності та взаємної вигоди.

Україна має негайно позбутися позаблокового статусу та відновити інтеграційні процеси щодо НАТО, щоб мати можливість набути членства за результатами референдуму.

Заможні та впевнені люди

Найкращою гарантією соціальної захищеності у державі є високий дохід громадян, яким вони здатні самостійно розпоряджатися, а не віддавати державі на непрозорі привілеї та пільги.

Ми впевнені, що Україні потрібна ефективна система соціальної підтримки саме тих громадян, які потребують допомоги суспільства. Всім має бути гарантовано дохід, який забезпечить належний рівень життя відповідно до реальних соціальних стандартів (вартості життя, прожиткового мінімуму, мінімальних зарплати та пенсії).

Сучасні освіта, культура і наука

Без якісної освіти наша держава ніколи не зможемо реалізувати весь свій потенціал. Система освіти повинна відповідати актуальним потребам ринку праці й орієнтуватися на побудову суспільства сучасних знань і відкритих можливостей.

Ми наполягаємо на тому, що праця вчителя (викладача) і науковця мають отримати належну оцінку та винагороду в нашій державі. Україна має дбати про збереження наявних досягнень та створення конкурентних умов для розвитку прикладної науки.

Людям мають бути доступні надбання національної та світової культури, а держава повинна створювати умови для збереження та розвитку національної культури, а також всесторонньо підтримувати українські таланти.

Здорові люди і чисте довкілля

Подолання соціальних захворювань, підтримка здоров’я народу та пропагування здорового способу життя – один з основних пріоритетів держави! Стан довколишнього середовища повинен сприяти народженню й вихованню здорових дітей та активному довголіттю.

Ми переконані, що заклади охорони здоров’я мають стати сучасними, а їх послуги якісними і доступними для всіх громадян. Лікарі мають зберігати здоров’я людей та мати достойну заробітну платню відповідно до їхньої кваліфікації. Люди повинні жити в безпечному довкіллі, для збереження та відновлення якого держава має послуговуватися провідним європейським досвідом та стимулювати використання новітніх технології.

Ми пишаємося досягненнями професійних спортсменів, пропагуємо здоровий спосіб життя, зайняття спортом і фізкультурою.

Сила України – в Силі Людей, які в ній живуть! Разом – СИЛА!!!