Предвыборная программа Партия «Возрождение»

Предвыборная программа Партия «Возрождение»

Передвиборча програма

ПАРТІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ»

НА ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

2014 РОКУ

« Настав час, щоб політична еліта навчилася жити в єдності душі, слова і дії, змогла б виділятися мовою позитивних справ. Тоді гідно жити будемо всі».

(З доповіді Георгія Кірпи на першому З’їзді Партії  «Відродження», 17.07.2004)

Мова позитивних справ  — це та мова, якою Партія «Відродження» говорить зі своїми співвітчизниками вже десять років. Засновник Партії, видатний державний діяч Георгій Кірпа зробив для України стільки, що вистачило б на декілька життів.  «Відродження» вибудовує свою діяльність, користуючись напрацюваннями Г. Кірпи та маючи на меті відродження України як незалежної, економічно розвиненої держави, справедливої до всіх своїх громадян.

Головними завданнями партії є сприяння встановленню миру і громадянського порозуміння в державі, виконання програм соціально-економічного, культурного та духовного розвитку України, що були започатковані Г.М.Кірпою. Така робота буде мати три напрямки:

Верховна Рада – центр законодавчих ініціатив, а не політичних шоу

Народні обранці мають бути гідними високої довіри, отриманої від  своїх виборців.

Необхідно в першу чергу докласти всіх зусиль для збереження територіальної цілісності країни, відновити мир, а також — провести реформи системи державного управління, в тому числі місцевого.

Весь свій професійний та життєвий досвід партійці «Відродження» використають для створення законодавчого  середовища, необхідного для вирішення цих першочергових завдань. Пріоритетною буде законодавча підтримка економічних реформ. Це, насамперед, модернізація транспортної інфраструктури, енергозбереження, екологія, створення нових робочих місць, створення підприємств із переробки сільськогосподарської продукції, підтримка вітчизняного виробника, відродження українського села, гідний соціальний захист.

Мир. Єдність. Відродження

Після закінчення «гарячої» стадії неоголошеної війни на Донбасі знадобиться багато часу, багато сил і терпіння, щоб відродити дійсно єдину Україну.

Праця задля єднання та відродження України – важливий напрямок діяльності партії «Відродження».

виборець — Джерело законодавчих ініціатив

Нам потрібні закони, які створюють комфортне для людини життєве середовище. Це — забезпечення достойної праці та гідна винагорода за неї; надійні системи освіти, охорони здоров’я, пенсійного захисту, безпеки та правопорядку; сприятлива екологія; задоволення гуманітарних потреб, розвиток інститутів громадянського суспільства. Першочергова увага буде приділятися вирішенню питань соціально вразливих верств населення, громадян з  особливими потребами,  ветеранів війни та праці, «афганців», чорнобильців.

Бути разом із виборцем та взаємодіяти, щоб швидко та ефективно вирішувати життєві проблеми, — найважливіший напрямок діяльності партії «Відродження».

Ми звикли спілкуватися зі своїми співвітчизниками мовою позитивних справ. І у разі отримання вашої довіри, шановні виборці, продовжимо цю роботу — разом із вами.

Голова Партії «Відродження» — Остапчук В.М.