Предвыборная программа Партия «Солидарность женщин Украины»

Предвыборная программа Партия «Солидарность женщин Украины»

Передвиборна Програма

Партії «СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ»

на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Партія «СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ» — політична організація, яка об’єднує на добровільних засадах людей, відданих ідеям миру, соціальної справедливості та гармонійного розвитку українського суспільства. Своєю метою Партія бачить процвітання України, засноване на принципах соціальної спрямованості дій держави, захисту прав материнства і дитинства, турботи про старше покоління.

Партія «СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ» бореться за безпеку і достаток українців, і с початку свого існування, за усю свою 15-ти річну історію не змінює своїх цінностей та не «прогинається» під капіталом і олігархами.

Ніякі політичні цілі не можуть бути вище інтересів простого громадянина України, його права на гідне життя, гідну старість, права на світле майбутнє наших дітей, права жити в безпечній країні.

Реалізація цих прав можлива завдяки зміні ставлення держави до власного народу, а саме:

1. Зупинити війну.

Зробити все можливе і неможливе, щоб в Україні більше не пролилася  жодна краплякрові. Ми вважаємо будь-яку війну, насамперед, злочином проти людяності. Силові методи вирішення конфліктів повинні залишитися в історії, їм немає місця в нашому житті.

2. Зберегти Україну єдиною.

Державна політика повинна бути спрямована на збереження цілісності України. Необхідно з повагою ставитися до усіх регіональних особливостей і потреб, враховувати інтереси кожного жителя України. Сила України — в єдності, — незалежно від мови, політичних поглядів та регіону проживання.

3. Ліквідувати криміногенну обстановку в країні.

Нам і нашим дітям потрібні безпечні міста і села. Ми хочемо без страху ходити по вулицях. Ми хочемо знати, що нашим дітям нічого не загрожує.

4. Боротися з бідністю та злиднями.

Підвищити мінімальну зарплату і пенсію. Жоден українець не повинен жити за межею бідності. Ми живемо в Європі, а не в Африці, в багатій природними ресурсами країні з високим промисловим потенціалом. Ми не повинні допускати жебракування українців, особливо — соціально-незахищених верств населення.

5. Знизити ціни на комунальні послуги.

Держава повинна знайти резерви для того, щоб знизити ціни на комунальні послуги. Допомогти в цьому може впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та сучасних методів оптимізації енерговитрат в ЖКГ.

6. Знизити ціни на продукти харчування.

Ми живемо на благодатній землі і наш народ не повинен голодувати. Необхідний контроль і стримування цін на основні продукти харчування. Забезпечити гідний соціальний мінімум споживчогокошика — завдання державної важливості.

7. Знизити ціни на медикаменти.

Необхідно дбати про найбільш незахищені верстви населення, про пенсіонерів та інвалідів. На українську пенсію неможливо купувати ліки за європейськими цінами. Необхідно встановити жорсткий контроль цін на медикаменти, розвивати вітчизняні фармакологічні підприємства, розширювати асортимент ліків, які виробляються в Україні.

8. Зробити медицину доступною і якісною.

Ми вимагаємо збільшити бюджетне фінансування охорони здоров’я мінімум в два рази. Вітчизняна медицина потребує нового обладнання і сучасних технологій. Країна без якісної та доступної медицини — країна без майбутнього.

9. Здоров’я нації — основне багатство.

Розробити і втілити в життя дієві державні програми, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, профілактику захворювань, здорове материнство і дитинство. Економлячи на здоров’я матерів і дітей, ми вбиваємо своє майбутнє.

10. Зупинити СНІД і наркоманію.

Встановити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії (у тому числі так званих «легких наркотиків»), алкоголізму, куріння і сексуальних збочень, — всього того, що віднімає майбутнє у нас, наших дітей та онуків.

Партія «СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ» буде докладати всіх зусиль для того, аби Україна стала по-справжньому європейською державою, з високим рівнем життя і високим рівнем відповідальності держави. Ми будемо боротися за високі соціальні стандарти і за світле майбутнє наших дітей та онуків.

Наш девіз: «В Україні повинне бути гідне життя і світле майбутнє!»

«12» вересня 2014 року