Предвыборная программа Политическая партия «5.10»

Предвыборная программа Политическая партия «5.10»

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «5.10»

Нам необхідно мати 3 млн. послідовників, 226 народних депутатів, своїх Прем’єр-міністра та Президента для створення безподаткової держави по типу Сінгапуру, Гонконгу і Монако. Створення найбільшої безподаткової держави в світі дозволить громадянам України стати заможними громадянами світу. Для цього потрібно впровадити систему реформ «5.10». Ставайте агітаторами ідеї безподаткової держави!

Гроші — це головне для країни!

Програма «5.10» забезпечить більше $50 млрд. щорічних надходжень до бюджету та ВВП України на рівні $2 трлн.

З грошами Україна здатна захистити свої кордони і без компромісів відповісти на агресію інших країн. В багатій країні росте рівень ділової активності, і люди можуть вільно та чесно – без здирницьких податків, хабарів та чиновників – заробляти гроші.

Гроші — це головне для людини, тому що тільки вони можуть зробити громадян вільними.

Заможний громадянин України має час та можливість здобувати якісну освіту, отримувати кращі в світі медичні послуги та відстоювати свої соціальні інтереси.

Мета Політичної Партії «5.10» —

Громадяни України маЮТЬ стати найзаможнішимИ ГромадянамИ Світу!

Партія «5.10» вважає, що головні завдання Парламенту:

 • ЗВІЛЬНИТИ ЕКОНОМІКУ ВІД ГРАБІЖНИЦЬКИХ ПОДАТКІВ, ПОБОРІВ ТА ХАБАРІВ.
 • Створити умови, за яких гроші хлинуть на територію України, збагачуючи її громадян.

Партія «5.10» має за мету змінити суспільні цінності. Тільки талант і здібності людини, її професійний рівень та наполегливість мають визначати її успіх. Громадянин України є частиною духовного, інформаційного та геополітичного простору світу з його потребами і можливостями – і має бути заможним та щасливим.

Українське економічне диво — це Антибюрократична Революція«5.10». Вона передбачає створення найкращих умов для збагачення українців та ідеальних умов для руху грошей, товарів, послуг та людей на території України.

 • Скасування грабіжницьких податків, мита та зборів

«5.10» – це найкраща податкова система в світі. Два простих та зрозумілих податки:

— 5% з продажу – які ви платите, коли купуєте товари та послуги;

— 10% соціального податку – який ви платите, коли отримуєте зарплатню.

Якщо ми змінимо податкову систему, всі інші закони відмінно працюватимуть, тому що у вас будуть гроші!

 • Вільний обіг валют

За «5.10» в Україні кожен зможе розрахуватися будь-якими грошима, не витрачаючи час та не втрачаючи на обміні.

Гривна більше ніколи не впаде, вона буде прив’язана до долара-євро, а держава не буде контролювати курс.

Завдяки цьому кредити здешевіють, а кращі банки світу запрагнуть працювати в Україні і забезпечать нам кредитування по ставкам нижче 5% річних.

 • Відкриття економічних кордонів

дозволить вільно ввозити в країну та вивозити товари та вантажі.

Як наслідок, Україна стане безмитною територією для всього людства, раєм для інвесторів, корпорацій та підприємств з усього світу. До того ж, це покладе край корупції у службі митного контролю, митники будуть контролювали лише ввезення зброї та наркотиків.

 • Свобода власності та розпорядження землею

Кожен громадянин України буде повноправним власником своєї землі. Без дозволу жодної інстанції ви зможете розпоряджатися землею, вільно вирішувати, чи будувати житло, чи займатися на ній сільським господарством, садівництвом, виробництвом та ін.

 • Кредитування без обмежень Нацбанку

Банки, яким зняли обмеження, зможуть максимально кредитувати економіку, підприємництво та громадян. Громадяни отримають доступ до недорогих грошей, іноземних кредитів.

 • Нотаріальна заява — і кожен може займатися бізнесом

«5.10» звільнить бізнес від зайвих дозволів, довідок та необхідності давати хабарі чиновникам.

З моменту подання нотаріальної заяви-повідомлення кожен громадянин України має право займатися будь-якою комерційною діяльністю, не забороненою законом. При цьому дотримання санітарних та пожежних норм — це особиста відповідальність кожного бізнесу.

 • Контрактна армія та гідне фінансування міліції

Правоохоронець і солдат мають отримувати зарплатню не нижче $1000. Щойно в Україні запанує мир, ми скасуємо військову повинність, перейдемо на контрактну армію (скорочену в 10 разів).

 • Перехід на кращі в світі медицину та освіту

З грошами ми будемо мати можливість лікуватись в найкращих клініках світу та навчатися в найкращих вищих навчальних закладах.

Позбавившись від здирницьких податків та засилля чиновників, ми зможемо запровадити страхову медицину. Кожен зможе застрахуватися як в українській, так і в іноземній компанії, а отже, отримати медичні послуги в будь-якій країні світу. При цьому базовий пакет медичного обслуговування гарантуватиме держава.

Освіта буде готувати професіоналів не по держзамовленню, не для внутрішніх потреб країни, а для потреб світової економіки.

 • Безподаткова держава забезпечить пенсії

Єдиний соціальний податок у 10% дозволить українцям багатіти, а бізнесам виходити з тіні. Чим вища ділова активність та безпека в країні, тим вищі соціальні гарантії для громадян.

 • Громадяни України — власники корисних копалин своєї землі

Українська земля разом із її чорноземом та корисними копалинами — Богом дана нам від народження. Кожен громадянин України володітиме корисними копалинами нашої землі. А отже, йому буде платити КОЖНА іноземна чи вітчизняна компанія, яка їх видобуває. Свою частку громадяни будуть отримувати на спеціальний особистий рахунок.

Завдяки «5.10» Україна стане країною, де вигідно жити та працювати!Громадяни країни матимуть привілеї: на всіх іноземних підприємствах, які працюватимуть на безмитній території України, 90% робітників і службовців повинні бути громадянами України з зарплатою не менше $5 на годину. Система «5.10» зробить непотрібними 80% чиновників та державних відомств. Немає ПДВ – немає глобальної державної корупції на ПДВ. Немає мита – немає корупції на митниці. Немає дозволів – немає корупції у дозвільній системі.

«5.10» – це Велика Антибюрократична революція!

Жорстка позиція Партії «5.10» в тому, що ми хочемо зламати систему і запровадити реформи «5.10».

Державний апарат, геть з економіки України!

Годі просити допомоги у всього світу. Ми станемо найкращою в світі країною для життя та бізнесу, до якої весь світ звертатиметься за допомогою та порадою.

Громадяни України мають жити в заможній Україні!